26 січня 2017 р. в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації відбувся обласний семінар «Організаційно-методичне забезпечення розвитку інтелектуально-творчих умінь учнівської молоді» для методистів Малої академії наук учнівської молоді, відповідальних за роботу з обдарованими дітьми.

З вітальними словами до учасників семінару звернулися В.П.Сергієнко, декан факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації, президент Малої  академії наук учнівської молоді, доктор педагогічних наук, професор і Н.В.Гузій, завідувач кафедри педагогічної творчості,  доктор педагогічних наук, професор. У роботі семінару брали участь викладачі кафедри педагогічної творчості: кандидат педагогічних наук, в.о. професора В.І.Саюк і кандидат психологічних наук, доцент Н.В.Лук’янчук.

В.І.Саюк у доповіді «Педагогічне дорадництво у професійній діяльності» розкрила сутність педагогічного дорадництва, ретроспективу його становлення в Україні, охарактеризувала сучасні  напрями  роботи консультантів у галузі освіти, окреслила перспективні шляхи розвитку педагогічного консультування та консультування з питань розвитку обдарованості дітей.

У доповіді «Робота вчителів із обдарованими учнями» Н.В.Лук’янчук звернула увагу на сучасні аспекти виявлення обдарованості в дітей різного віку та підкреслила важливість роботи педагогів і методистів з обдарованими дітьми.  

Учасники семінару підкреслили важливість піднятої проблеми розвитку інтелектуально-творчих умінь учнівської молоді та запропонували продовжити співпрацю у зазначеному напрямі.

fst1 5

fst1 7

fst1 8

fst1 9

fst1 13

fst1 17

fst1 18

 

 

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ