pochatok16 березня 2017 р. на випусковій кафедрі педагогічної творчості факультету перепідготовки і підвищення кваліфікації Національного університету імені М.П. Драгоманова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури денної форми навчання за спеціальністю «Дорадництво», яке пройшло в яскравій та піднесеній атмосфері, стало справжнім святом для випускників, їх наставників, друзів і близьких.

 

 

 

Свято розпочалося вітальним словом декана факультету, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Володимира Петровича Сергієнка.
У своїй промові він побажав випускникам успіхів у кар’єрному зростанні, професіоналізму, добробуту і процвітання та зачитав наказ про присвоєння магістрам кваліфікації «консультант з дорадництва у сфері освіти, методист, викладач загальнопедагогічних дисциплін». В.П. Сергієнко із приємністю зазначив, що половина групи випускників спеціальності «Дорадництво» одержала дипломи з відзнакою.

druge

З побажаннями творчо та ефективно застосовувати на практиці здобуті в університеті знання, удосконалюючи систему дорадчої служби, сприяючи вирішенню актуальних для розвитку країни проблем освіти, виступила завідувач кафедри педагогічної творчості, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Гузій Наталія Василівна.

Під оплески присутніх випускникам вручили дипломи.

 Img 7532

i Img 7544

Зі словами подяки від імені випускників виступив Олександр Григоришен. У своїй промові він наголосив, що високими здобутками у навчальних досягненнях і професійному зростанні студенти зобов’язані колективу університету та науково-педагогічним працівникам кафедри педагогічної творчості.

Шановні випускники! Вітаємо вас з успішним завершенням магістратури!

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, оптимізму та досягнення омріяних вершин у професійній діяльності! Ви завжди можете розраховувати на допомогу та співпрацю з Національним університетом імені М.П.Драгоманова. Сподіваємося, що Ви будете підтримувати тісний зв’язок зі своєю «Аlma Mater» та рідною кафедрою педагогічної творчості! Ви всі є гордістю нашої кафедри – освітянською елітою України!

Не зупиняйтеся на досягнутому!

Нехай щастить!

 Img 7558

i Img 7570

I Img 7582

I Img 7585

 Img 7470

tcherbuna

 

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ