1Студенти-першокурсники новітньої, вперше відкритої в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова освітньої програми «Педагогіка дозвілля» вивчають педагогіку мистецтва не лише у студентських аудиторіях.

У перші місяці навчання у столиці майбутні педагоги-організатори культурно-дозвіллєвої діяльності і рекреації мали змогу зануритися у захоплюючий, ще незвіданий ними світ мистецтва та відвідали стародавню, сакральну пам’ятку ХІ століття – Софію Київську, яка і сьогодні зачаровує своєю величчю й можливістю відчути «живу» історію на її стінах.
На подвір’ї Софії Київської студенти оглянули нещодавно відкриту Браму Заборовського (1746 р.), яка є однією з найцінніших перлин у скарбниці української архітектури та яскравим прикладом тонкого художнього смаку й високої майстерності творців цієї споруди.
Перебуваючи на території іншої всесвітньовідомої святині – Києво-Печерської Лаври, майбутні фахівці відвідали Музей музичного, театрального та кіномистецтва, ознайомилися з історією цих видів мистецтва, почули автентичне звучання старовинних музичних інструментів на Вечорі торбинної музики.
У Будинку-музеї Марії Заньковецької та Будинку-музеї Миколи Лисенка, де колись мешкали відомі митці, першокурсники із захопленням прослухали лекцію про життя і творчість корифеїв українського мистецтва.
Студенти ж заочної форми навчання, не зважаючи на напружений графік занять, відвідали виставку авангардного живопису у Мистецькому Арсеналі, ознайомились із творчим простором сучасної мистецької культури.
Попереду у студентів заплановано ще багато цікавих мистецьких відкриттів: відвідування театрів, музеїв, концертних залів, філармонії, історичних та культурних пам’яток столиці.

2345678910

 

 

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ