Програма конференціїРЕЗОЛЮЦІЯ!

ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

«Педагогічна творчість, майстерність, професіоналізм: проблеми теорії і практики підготовки та перепідготовки освітянських кадрів»

Кафедрою педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова організовано і проведено з 25 листопада по 5 грудня 2015 року у формі дистанційного спілкування на нашому форумі ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Педагогічна творчість, майстерність, професіоналізм: проблеми підготовки та перепідготовки освітянських кадрів», присвячену 180-літтю університету та 25-річчю кафедри.

У роботі конференції взяли участь науковці, педагоги-практики, аспіранти і студенти магістратури – всього 202 особи з 18 областей України, 112 з яких надали цікаві й конструктивні коментарі та пропозиції. Враховуючи важливість напрацювань конференції з актуальних проблем подальшого розвитку теорії, методики і практики педагогічної творчості, майстерності, професіоналізму освітянських кадрів в умовах сучасних реалій та їх викликів, становлення в Україні дорадництва у галузі освіти для ствердження виняткової ролі духовності, інтелекту й креативності праці педагога ХХІ століття в сучасному інформатизованому і глобалізованому суспільстві,

учасники конференції вважають за необхідне:

  1. Ініціювати послідовні й обгрунтовані дії, спрямовані на розвиток педагогічної творчості, майстерності, професіоналізму як фундаментальних акме-стратегій інноваційного розвитку системи підготовки та перепідготовки освітянських кадрів на основі покращення якості освіти, координації спільної діяльності вітчизняних університетів шляхом академічної мобільності науково-педагогічних працівників і студентів.
  2. Покращити координацію зусиль управлінських і науково-методичних структур, спрямованих на модернізацію теоретико-методологічних, змістових й технологічних засад педагогічної майстерності, творчості, професіоналізму педагога ХХІ століття та не допустити розпорошення професійного потенціалу однойменних профільних науково-методичних центрів.
  3. Активізувати діяльність університетів щодо впровадження практичних програм підготовки студентів до застосування сучасних технологій навчання та здійснення дорадчого науково-методичного супроводу креативно-професійного розвитку особистості педагога у процесі підготовки та перепідготовки освітянських кадрів.
  4. Розвивати спільну наукову й освітню діяльність вітчизняних і зарубіжних університетів з обміну досвідом, розроблення сучасного науково-методичного забезпечення для розширення інформаційно-освітнього бази оволодіння педагогічними кадрами професійною майстерністю, творчістю, професіоналізмом.
  5. Підтримати ініціативу кафедри педагогічної творчості щодо розвитку нового напряму підготовки фахівців із спеціальності «Дорадництво» у галузі освіти та сприяти її популяризації серед громадськості через різні форми педагогічного просвітництва, засоби масової інформації щодо можливості здобуття студентською молоддю нової перспективної педагогічної спеціальності.
  6. Вважати за доцільне розширювати і поглиблювати дослідження за напрямами роботи науково-практичної конференції.

Оргкомітет

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ